Nil Avunduk
Garanti Bankası
Nişantaşı Şubesi
Şube Kodu: 132
Hesap No: 6678231
IBAN:
TR910006200013200006678231

Nil Avunduk
Finansbank
Şube Kodu:1003
Şube: Beyoğlu Şubesi
Hesap No: 17762403
IBAN:
TR360011100000000017762403

Nasıl Başlarım ?

Şimdi buraya gelene kadar bütün siteyi dolaştın.

Bütün sayfalardaki videoları seyrettiysen, videoların altındaki her bir anlatımı dikkatle okuduysan ve bu sistemin sende neler yapabileceğini yavaş yavaş algılamaya başlayıp

"Ben de uygulayacağım, hatta bir kere deneyeceğim,”

diye karar verdiysen, o zaman ben de şimdi seni en basit uygulama ve denediğin zaman hemen karşılığını bulabileceğin küçük bir ipucu ile çalışmana başlatıyorum.

İlk olarak seni en sıkıştıran, en sinir eden kişi kimse onun adını bir kağıdın başına yazarak altına o kişiyi tarif edecek birkaç madde yaz. O maddelerin içinden kendi seçtiğin bir maddenin karşısına

“Ben bunu nerede, kime, nasıl yapıyorum?”

diye sor. Aynı özelliği senin de taşıdığını ve yaptığını fark et. İşte o an, bir daha yapmamak üzere o huyunun altındaki korkunu bulup dönüştürürsen, aynı gün içinde o kişinin bir daha sana öyle davranmadığını göreceksin.

İşte şimdi denedin ve hayatına sistemin işlerliğini geçirdin.

İkinci adımda kendi içinde önemli bir karar ver. Bugüne kadar duyduğun, bildiğin, uğraştığın, tatbik ettiğin, inandığın bütün çalışmaları ve okuduğun bütün kitaplardaki bilgileri gözden geçir. Hangisi sana tatbikat öğretti? Eğer öğrendiğin bir tatbikat varsa da bunu tatbik ettiğin müddet içinde hangi işine yaradı? Sende ve hayatında ne değişiklikler yaptı? Bu değişiklikler olumlu ve sürekli miydi? Bununla net bir şekilde yüzleş.

Bu tatbikatlar için bugüne kadar çok zamanını vermiş, belki de çok büyük ödemeler yapmış olabilirsin; onun için bu durumla yüzleşirken zorluk çekebilirsin, ama bugün, bu an kabul edemeyeceğin şeyi kabul et ki, önünü kapatan bütün engeller bir anda düşebilsin. Çünkü işine yaramayan bilgileri, işine yaramayan öğretileri çekiştire çekiştire, kendine inandıra inandıra “Bu çalışma da onların aynısını anlatıyor,” diyerek yanında taşımaya çalışırsan bu sistemi kendinde doğru uygulayamazsın.

Benim tavsiyem bu sistem ile çalışmaya başlarken bütün bildiklerini kapıda bırakman.

Bu çalışma sana gerçekten içindeki tam yüzleşmeyi yaşatacak. Senin için hiçbir şey örtülü kalmayacak, hiçbir şey senin içinde saklı kalmayacak. Senin de buna izin vermen gerekir ki, gerçekten o yüzleşmeyi yaşayıp içinde var olan bütün olumsuz enerjileri dönüştürebilesin.

Her şey yani kendinden bile sakladığın olumsuz düşüncelerin, bilgilerin ve enerjilerin, üstbeninin yardımı ve ritmiyle anbean ortaya çıkacak, hepsi senin tarafından fark edilecek ve işte bu sistemin yardımıyla o an gerçek anlamda dönüşecek.

Evet, şimdi de bütün bildiklerini bırakıp ilk yapacağın şey, bu sistemin ne olduğunu, neler anlattığını, değişimin ne olduğunu ve hayatın içinde yaşarken bunu nasıl yapacağının bütününü algılamak ve kendine uygulamaya başlamak için İçsel Temizlik Sisteminin Uygulamalı Anlatımı 1-2-3-4-5-6 DVD’lerinin içinde bulunan seminerleri izleyebilirsin.

Bu seminerleri izledikçe bugüne kadar çaresiz, ümitsiz, çıkmazda olduğunu zannetmelerinin çözümünün, kendi değişiminde, yani çarenin hemen elinin altında olduğunu anlayacaksın. Ve ilk defa yüzünde güzel bir gülümseme başlayacak.

“İşte beni değiştirecek şeyi buldum!”

diyeceksin.

O zaman da bu değişimi kendinde nasıl uygulayacağının eğitimini alabilmen için bu çalışmanın altı adımı olan

1) Aynalar
2) Korkular
3) Affetme
4) Bağımlılık
5) Üstben
6) Bilinçaltı


konularını İçsel Temizlik Sisteminin Uygulamalı Anlatımı 1-2-3-4-5-6 adlı DVD´leri kendine ders çalıştırır gibi dinleyerek, elinde kağıt kalemle o semineri verdiğim gün sanki seminer salonundaymışsın gibi, kendine benim öğrettiklerimi öğretip tatbik etmeye başlayacaksın.

Teknikler ilk başta zor ve karışık gibi görünse de aynı DVD´yi bir iki kere dinledikten sonra yavaş yavaş eğlenerek yapmaya, çok basit ve pratik olduğunu anlamaya başlayacaksın. Bir zaman sonra da bütün bu çalışmaların bütününü anlamış ve artık yaşamın içinde basit ve pratik şekilde kendine bu sistemi tatbik etmiş olacaksın.

Bu tariflerimden de anladığın gibi kendin için, içinde uzun bir yolculuğa çıkıyorsun. Bu yolculuk uzun ama keyiflidir. Ve bu yolculuktaki sen, bir bebek gibisin. Şu andan itibaren kendini çalıştırırken bir bebeğe öğreteceklerini nasıl öğreteceksen, bir bebeğe nasıl davranmayı biliyor isen kendine öyle davranarak ve öyle öğreterek, öyle çalıştırarak bu yolculuğunda keyifle yol al.

Yolun açık olsun...
NİL Avunduk